Kdo nám pomáhá pomáhat

Odborná školení, servisní granty ani mentoringový program bychom nemohli realizovat bez našeho skvělého týmu odborníků.

Seznamte se

Martin Čapek

Martin Čapek

Legal

Martin se během svého působení v KPMG zúčastnil řady dobrovolnických akcí a snaží se pomoct těm, co to potřebují. Ve své právní praxi se zaměřuje mimo jiné na oblast duševního vlastnictví, obchodního práva a ochrany osobních údajů. V rámci svého poradenství se rovněž věnuje nejrůznějším aspektům práva informačních technologií a ve velké míře se zabývá vztahem práva a moderních technologií. Své zkušenosti získal jak v České republice, tak v zahraničí, kde několik let studoval i pracoval.

Eva Dobrovolná

Eva Dobrovolná

Marketing

Eva se do práce v neziskovém sektoru se zapojila už během studia na FSV UK. Několik let byla tiskovou mluvčí české pobočky Amnesty International. Kromě informačního servisu pro média měla na starosti kampaně zaměřené na nábor podporovatelů. Byla součástí týmu, který dokázal navýšit počet dárců ze dvou stovek na několik tisíc a vybudoval tak profesionálně fungující neziskovku. V KPMG ji baví především e-mail marketing a organizace eventů a její sympatické, že se tu myslí na udržitelnost.

Hana Hašková

Hana Hašková

TAX

Ladislav Karas

Ladislav Karas

Legal
Pomocí lidem z neziskového sektoru aktivně přispíváme ke zlepšení prostředí kolem nás.

Ladislav působí v KPMG Legal od roku 2013 a věnuje se zejména korporátnímu, soutěžnímu a pracovnímu právu. Specializuje se též na právo ochrany osobních údajů. Podílel se mimo jiné na analýze dopadů souvisejících s přijetím obecného nařízení o ochraně osobních údajů a připravoval na toto téma školení KPMG pro klienty i odbornou veřejnost. Ladislav absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a studijní program zaměřený na obchodní právo na Nottingham Trent University.

Marius Kempný

Marius Kempný

Risk Consulting

Marius vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde se zaměřoval především na oceňování podniků a bankovnictví. V KPMG je od roku 2019 jako člen Risk Consultingového týmu zaměřujícího se na finanční instituce, regulaci i regulační reporting a oceňování derivátů. Před prací v KPMG získal zkušenosti v účetní firmě zaměřující se na menší a střední, a také jako analytik ve firmě, která se zaměřovala na sdružené nákupy komodit pro výrobní podniky.

Adéla Pobořilová

Adéla Pobořilová

Marketing
Svět neziskovek je mi hodně blízký. Často pomáhají tam, kde stát selhává. Všem, kteří v nezisku pracují, patří můj obdiv a velký dík.

Adéla vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, dlouho pracovala v České televizi jako editorka zpravodajského webu www.ct24.cz. Na Ministerstvu práce a sociálních věcí byla zodpovědná za propagaci evropských fondů a díky tomu poznala spoustu neziskovek a jejich klienty. V KPMG působí v marketingovém týmu, kde má na starosti hlavně content. Její srdcovkou jsou „zvířecí“ neziskovky.

Adéla Půrová

Adéla Půrová

Marketing
Neziskovky mají v našem státě velký význam. Kultivují prostředí, upozorňují na problémy, které společnost nevidí nebo zatím neumí řešit. Je proto škoda, pokud jejich aktivity zapadnou nebo je někdo zlehčuje. Správná komunikace jim může pomoci být vidět a zaujmout na těch správných místech. Jsem ráda, že se KPMG nesnaží roli neziskového sektoru suplovat, ale naopak mu pomáhá vyniknout a efektivně fungovat.

Adéla odpovídá za marketingovou komunikaci v jednotlivých ekonomických odvětvích, mimo jiné se tak věnuje mediální komunikaci, organizaci konferencí nebo tvorbě obsahu. Předtím působila v mBank, kde se podílela na rebrandingu české a slovenské pobočky, měla na starosti marketing v regionech nebo tiskovou produkci. Zkušenosti získala také ve startupovém prostředí v německém Hamburku. K neziskovému sektoru měla vždy blízko – v KPMG má na starosti komunikaci CSR aktivit, absolvovala stáž v Českých centrech nebo byla členkou studentské organizace AIESEC, kde vedla neziskový projekt EDISON.

Pavlína Rampová

Pavlína Rampová

Legal

Pavlína během svého studia pomáhala jako dobrovolník s několika charitativními projekty, v průběhu svého působení v KPMG se zúčastnila také několika dobrovolnických akcí. Ve své právní praxi se zaměřuje zejména na obchodní právo a transakční poradenství, má však zkušenosti také z oblasti práva nemovitostí, likvidací a insolvencí. Pro jednoho z klientů zajišťuje spolu s kolegy komplexní právní poradenství při ukončení aktivit významné neziskové organizace s více než 600 členy. Své odborné znalosti a zkušenosti získala při studiu a práci v České republice i v zahraničí.

Ivana Stibůrková

Ivana Stibůrková

TAX

Ivana se specializuje na poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob včetně zpracování daňových přiznání a problematiky investičních pobídek. Poradenství zaměřené na daň z příjmů poskytuje také neziskovým organizacím působícím v České republice (např. Vize 97, APLA). Třetím rokem se lektorsky i poradensky podílí na vzdělávacím projektu KPMG Česká republika pro neziskové organizace ROK společně – KROK dopředu.

Romana Szuťányi

Romana Szuťányi

Legal

Romana poskytuje klientům komplexní právní servis v pracovněprávní oblasti včetně zastupování v soudních a správních řízeních. Specializuje se zejména na přípravu smluvní dokumentace a vnitřních předpisů, nábor a propouštění zaměstnanců včetně vyjednávání o mimosoudním řešení sporů. Má zkušenosti s kolektivním vyjednáváním, pracovněprávní compliance, řešením etických incidentů na pracovišti a ochranou soukromí zaměstnanců. V neposlední řadě poskytuje klientům asistenci v souvislosti vysíláním zaměstnanců do zahraničí a zaměstnáváním cizinců. Pravidelně přednáší pracovní právo pro podnikatelskou sféru ve vzdělávacích agenturách a institutech.

Anna Vaníčková

Anna Vaníčková

CSR
Sama jsem dobrovolnicí více než 10 let v různých neziskových organizacích, takže celkem dobře znám jejich potřeby. Baví mě, že díky školení můžu propojovat dva na první pohled zcela rozdílné světy, svět byznysu a neziskovek. Jelikož jsem jednou z těch, kdo od neziskovek dostává nejrůznější žádosti o spolupráci, těší mě, když vidím, že si naše rady berou k srdci.

Anna vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor politologie. V KPMG se věnuje společenské odpovědnosti firem (CSR) a udržitelnému rozvoji. Dlouhodobě se angažuje v neziskovém sektoru.

Soňa Voňková

Soňa Voňková

TAX

Soňa vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze obor Zdanění a daňová politika. Působí v  KPMG od roku 2009, kde se věnuje poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob včetně zpracování daňových přiznání a také problematice daně z nemovitých věcí. Již před nástupem na mateřskou dovolenou se také věnovala zdanění neziskových organizací a po krátké odmlce se k této oblasti ráda vrací.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...