Kdo nám pomáhá pomáhat

Odborná školení, servisní granty ani mentoringový program bychom nemohli realizovat bez našeho skvělého týmu odborníků.

Seznamte se

Pavel Brom

Pavel Brom

Marketing

Pavel se v KPMG věnuje technické stránce marketingu. Spravuje po technické stránce weby, kontakty, emaily a webináře. Vystudoval estetiku na Karlově univerzitě. Jako ajťák pracoval pro e-shop, neziskovku Tanec Praha a výpočetní techniku krátce učil na gymnáziu.

Tereza Burdová

Tereza Burdová

Legal

Tereza studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Dlouhodobě se věnuje práci v neziskových organizacích a spolupracuje na několika dobrovolnických projektech, do kterých se zapojuje také v rámci svého působení v KPMG. Ve své právní praxi se zaměřuje zejména na pracovní a obchodní právo.

Martin Čapek

Martin Čapek

Legal

Martin se během svého působení v KPMG zúčastnil řady dobrovolnických akcí a snaží se pomoct těm, co to potřebují. Ve své právní praxi se zaměřuje mimo jiné na oblast duševního vlastnictví, obchodního práva a ochrany osobních údajů. V rámci svého poradenství se rovněž věnuje nejrůznějším aspektům práva informačních technologií a ve velké míře se zabývá vztahem práva a moderních technologií. Své zkušenosti získal jak v České republice, tak v zahraničí, kde několik let studoval i pracoval.

Ivana Dvořáková

Ivana Dvořáková

Marketing

Ivana se obsahovému marketingu věnuje 7 let. V KPMG pracuje jako specialistka digitálního obsahu. Produkuje kampaně propojující obsah v médiích se sociálními sítěmi. Na starosti má zejména komunikaci digitalizace, ESG a CSR. Před nástupem do KPMG působila v agenturách Bistro Social a FleishmanHillard, kde tvořila obsah pro široké spektrum firem od výrobců tepelných čerpadel přes knihkupectví po dětskou výživu.

Hana Hašková

Hana Hašková

TAX

Hana se specializuje na daňové poradenství zejména v oblasti DPH. V rámci DPH se zabývá především finančním sektorem a problematikou finančních služeb, dále je její doménou oblast nemovitostí. V rámci své daňové praxe působila Hana několik měsíců v jedné z velkých bank v České republice, kde měla na starost veškeré daňové poradenství v oblasti DPH.

Lukáš Kantor

Lukáš Kantor

Marketing

Lukáš vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově. Pracoval jako zahraniční redaktor ČTK, idnes.cz a CNN Prima News. Zkušenosti nasbíral také v PR agentuře Botticelli a na tiskovém odboru Úřadu vlády. V KPMG má na starosti hlavně vztahy s médii a tvorbu obsahu.

Anna Kretková

Anna Kretková

Legal

Anna nasbírala své odborné zkušenosti při studiu práv a práci jak v České republice tak v zahraničí. Již během studia se podílela jako dobrovolník v několika charitativních projektech a ve svém dobrovolnickém působení nadšeně pokračuje i v rámci KPMG. Ve své právní praxi se zaměřuje zejména na obchodní právo. Má rovněž zkušenosti také z oblasti pracovního či finančního práva. Pro jednoho z klientů z neziskové oblasti zajišťuje spolu s kolegy právní poradenství při rozjezdu nových projektů spolku.

Johana Lexová

Johana Lexová

Marketing

Johana se v KPMG zabývá obsahovým marketingem a organizací eventů. Dříve zastávala pozici Account Manager v PR agentuře, působila také ve státním sektoru a podílela se na mnoha kulturních projektech. Specifikům neziskového sektoru se věnovala během studia Arts managementu na VŠE.

Ivana Pokorná

Ivana Pokorná

CSR

Ivana má rozsáhlé pracovní zkušenosti v oblasti společenské odpovědnosti firem (CSR) a interní i externí komunikace. Zabývá se přípravou, rozvojem a implementací strategií společenské odpovědnosti s důrazem na provázanost konceptu CSR s předmětem podnikání firmy, na zapojování zaměstnanců a na expertní dobrovolnictví.

Miroslava Prokešová

Miroslava Prokešová

Risk Consulting

Mirka vystudovala Vysokou školu ekonomickou. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti externího auditu, vedení účetních a reportingových teamů u mezinárodních společností, IFRS reportingu a konsolidacích. V rámci KPMG se specializuje na poskytování účetního poradenství podle IFRS a CZ GAAP pro klienty z různých odvětví, konsolidace, přeměny společností a reporting.

Marek Slavík

Marek Slavík

Management Consulting

Marek pracuje jako konzultant zaměřující se na change management. Zkušenosti čerpá ze svého působení u předních českých bank. Duší je veselý sportovec, ale také velký fanda úsilí neziskového sektoru.

Ivana Stibůrková

Ivana Stibůrková

TAX

Ivana se specializuje na poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob včetně zpracování daňových přiznání a problematiky investičních pobídek. Poradenství zaměřené na daň z příjmů poskytuje také neziskovým organizacím působícím v České republice (např. Vize 97, APLA).

Romana Szuťányi

Romana Szuťányi

Legal

Romana poskytuje klientům komplexní právní servis v pracovněprávní oblasti včetně zastupování v soudních a správních řízeních. Specializuje se zejména na přípravu smluvní dokumentace a vnitřních předpisů, nábor a propouštění zaměstnanců včetně vyjednávání o mimosoudním řešení sporů. Má zkušenosti s kolektivním vyjednáváním, pracovněprávní compliance, řešením etických incidentů na pracovišti a ochranou soukromí zaměstnanců. V neposlední řadě poskytuje klientům asistenci v souvislosti vysíláním zaměstnanců do zahraničí a zaměstnáváním cizinců. Pravidelně přednáší pracovní právo pro podnikatelskou sféru ve vzdělávacích agenturách a institutech.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...