Odborná školení

Naši odborníci vedou školení pro zástupce neziskového sektoru. Soustředíme se na oblasti, které jsou předmětem našeho podnikání. Zároveň se snažíme reagovat na aktuální potřeby neziskových organizací a sociálních podniků. Každý rok máme v nabídce školení z oblasti auditu a přípravy výročních zpráv, oslovování firemních dárců, daňových úlev a povinností, podnikatelského myšlení, řízení finančních rizik nebo právních otázek fungování neziskových organizací.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14
Generated with Avocode. shape-segment

Nabídka školení

Pracovněprávní minimum a další aktuální právní otázky neziskových organizací

Na tomto školení vás čeká široká škála právních témat relevantních či jinak prospěšných pro neziskový sektor. Provedeme vás pracovněprávním minimem, společně se podíváme na vybrané právní otázky dotýkající se provozu i veřejného působení neziskových organizací a diskutovat budeme rovněž právní aktuality a novinky, které by vám neměly ujít.

Termín školení: 7. června 2023

Více informací

Obsahový marketing a PR pro neziskovky

Jak využít potenciál obsahu k získání a udržení svých podporovatelů? Pojďte se s námi naučit, jak vytvořit jednoduchou obsahovou strategii, díky které budete každý den vědět, co, jak a hlavně proč komunikovat. Přineste si s sebou své plány, příspěvky ze sociálních sítí, tiskové zprávy nebo články a společně prodiskutujeme, jak je vylepšit. V neposlední řadě vám také poradíme, jak se vyhnout technickým zádrhelům, které komunikace na internetu přináší.

Termín školení: 14. června 2023

Více informací

Řízení finančních rizik pro sociální podniky

Seznámíte se se základními principy řízení rizik ve společnosti – zaměříme se především na operační a finanční rizika. Nebudeme se zabývat čtením výkazů, ale nastavením modelu vašeho podnikání a kontrolních mechanismů tak, abyste mohli plánovat, předvídat a včas ovlivňovat finanční zdraví vaší společnosti.

Termín školení: 21. června 2023

Více informací
Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...