Odborná školení

Naši odborníci vedou školení pro zástupce neziskového sektoru. Soustředíme se na oblasti, které jsou předmětem našeho podnikání. Zároveň se snažíme reagovat na aktuální potřeby neziskových organizací a sociálních podniků. Každý rok máme v nabídce školení z oblasti auditu a přípravy výročních zpráv, oslovování firemních dárců, daňových úlev a povinností, podnikatelského myšlení, řízení finančních rizik nebo právních otázek fungování neziskových organizací.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14
Generated with Avocode. shape-segment

Nabídka školení

Pracovněprávní minimum a novela zákoníku práce

Získejte přehled o praktických otázkách pracovního práva, novinkách a zásadních změnách, které přinesla novela zákoníku práce.

Termín školení: 19. října 2023

Více informací

Daňové povinnosti pro veřejně prospěšné organizace

Špatně se vám orientuje v nejrůznějších daňových oblastech, otázkách a problémech? Jasně a srozumitelně vás světem daní provedeme! Cílem školení je seznámit zástupce veřejně prospěšných organizací s potenciálními daňovými povinnostmi a představit základní principy daňové legislativy, které jsou relevantní pro neziskový sektor.

Termín školení: 19. října 2023

Více informací

Jak na sociální sítě

Na školení se budeme věnovat sítím LinkedIn, Instagram a Facebook. Krátce vás provedeme statistikami uživatelů a popíšeme postavení těchto sítí na trhu. Hlavně se ale zaměříme na praktické tipy. Pomůžeme vám vyšperkovat profily tak, aby měly co největší dosah u cílové skupiny.

Termín školení: 25. října 2023

Více informací
Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...