Odborná školení

Daňové povinnosti pro veřejně prospěšné organizace

Špatně se vám orientuje v nejrůznějších daňových oblastech, otázkách a problémech? Jasně a srozumitelně vás světem daní provedeme! Cílem školení je seznámit zástupce veřejně prospěšných organizací s potenciálními daňovými povinnostmi a představit základní principy daňové legislativy, které jsou relevantní pro neziskový sektor.

17. dubna 2024 - 9.00-14.00

Spot blue Spot blue Spot blue

Informace o školení

Komu je školení určeno?

Pracovníkům veřejně prospěšných organizací: účetním specialistům, ekonomům i dalším zájemcům o tuto problematiku.

Účast na školení nevyžaduje hluboké znalosti daňové problematiky. Základní znalost daní či účetnictví bude samozřejmě výhodou, ale pro pochopení problematiky není nezbytná.

Program

  • Veřejně prospěšné organizace a jejich daňová specifika
  • Daň z příjmů právnických osob
  • Daň z přidané hodnoty + aktuální novinky
  • Ostatní daně – kdy je veřejně prospěšná společnost poplatníkem/plátcem daně a co je předmětem daně

Lektoři školení

Časté dotazy

Může nás na školení přijít více osob z jedné organizace?

Snažíme se dávat prostor širokému spektru organizací. Pokud není řečeno jinak, mohou se jednoho školení zúčastnit maximálně dva zástupci z jedné organizace.

Nepřišel mi potvrzovací e-mail, jak mám postupovat?

Nejdříve zkontrolujte, zda vám potvzení nespadlo do složky spam. Pokud není, ani ve složce spam, ozvěte se nám na csr@kpmg.cz.

Jsem přihlášen/a na školení, ale nemohu se zúčastnit, jak mám postupovat?

Pokud se nemůžete školení zúčastnit, dejte nám o tom co nejdříve vědět. Na uvolněná místa čekají náhradníci, kterým vaše místo rádi nabídneme.

Mám zájem o školení

V současné době toto školení nemá vypsaný termín. Vyplňte níže uvedený formulář a jakmile termín vypíšeme, budeme Vás kontaktovat.

Ivana Stibůrková

Ivana Stibůrková

TAX

Ivana se specializuje na poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob včetně zpracování daňových přiznání a problematiky investičních pobídek. Poradenství zaměřené na daň z příjmů poskytuje také neziskovým organizacím působícím v České republice (např. Vize 97, APLA).

Martin Krapinec

Martin Krapinec

Tax