WEBINÁŘ: Novela zákoníku práce a právní aktuality pro neziskovky

Jaké změny přinesla velká novela zákoníku práce a jaké jsou dopady koronavirové pandemie a s ní spojených opatření do pracovněprávní oblasti? Během online školení vám naši odborníci poskytnou praktické informace o dopadech novely. Získáte také přehled o aktuálních tématech spojených s koronavirovou krizí. Upozorníme i na změny, které přináší nový zákon o evidenci skutečných majitelů, a shrneme povinnosti, jež zákon ukládá všem právnickým osobám (resp. jejich statutárním orgánům).

informace o školení mám zájem o školení
Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14
Generated with Avocode. shape-segment
Generated with Avocode. shape-segment

Informace o školení

Komu je školení určeno?

Pracovníkům neziskových organizací, zejména členům statutárních orgánů, ředitelům, zaměstnancům zabývajícím se personálními otázkami, právníkům.

 

Program

  • Velká novela zákoníku práce
  • Pracovněprávní aktuality spojené s pandemií koronaviru
  • Nový zákon o evidenci skutečných majitelů, z něho plynoucí povinnosti pro neziskové organizace a sankce za jejich případné porušení

Přínosy

  • Na praktických příkladech získáte přehled o změnách, které přinesla novela zákoníku práce.
  • Seznámíte se s tématy a opatřeními spojenými s koronavirovou pandemií, která aktuálně ovlivňují pracovněprávní vztahy.
  • Seznámíte se s novou definicí skutečného majitele a získáte ucelený přehled o povinnostech, kterým je třeba dostát, abyste se nevystavili riziku poměrně přísných sankcí.

Lektoři školení

Časté dotazy

Může nás na školení přijít více osob z jedné organizace?

Snažíme se dávat prostor širokému spektru organizací. Pokud není řečeno jinak, mohou se jednoho školení zúčastnit maximálně dva zástupci z jedné organizace.

Nepřišel mi potvrzovací e-mail, jak mám postupovat?

Nejdříve zkontrolujte, zda vám potvzení nespadlo do složky spam. Pokud není, ani ve složce spam, ozvěte se nám na csr@kpmg.cz.

Jsem přihlášen/a na školení, ale nemohu se zúčastnit, jak mám postupovat?

Pokud se nemůžete školení zúčastnit, dejte nám o tom co nejdříve vědět. Na uvolněná místa čekají náhradníci, kterým vaše místo rádi nabídneme.

Mám zájem o školení

V současné době toto školení nemá vypsaný termín. Vyplňte níže uvedený formulář a jakmile termín vypíšeme, budeme Vás kontaktovat.

Romana Szuťányi

Romana Szuťányi

Legal

Romana poskytuje klientům komplexní právní servis v pracovněprávní oblasti včetně zastupování v soudních a správních řízeních. Specializuje se zejména na přípravu smluvní dokumentace a vnitřních předpisů, nábor a propouštění zaměstnanců včetně vyjednávání o mimosoudním řešení sporů. Má zkušenosti s kolektivním vyjednáváním, pracovněprávní compliance, řešením etických incidentů na pracovišti a ochranou soukromí zaměstnanců. V neposlední řadě poskytuje klientům asistenci v souvislosti vysíláním zaměstnanců do zahraničí a zaměstnáváním cizinců. Pravidelně přednáší pracovní právo pro podnikatelskou sféru ve vzdělávacích agenturách a institutech.

Pavlína Rampová

Pavlína Rampová

Legal

Pavlína během svého studia pomáhala jako dobrovolník s několika charitativními projekty, v průběhu svého působení v KPMG se zúčastnila také několika dobrovolnických akcí. Ve své právní praxi se zaměřuje zejména na obchodní právo a transakční poradenství, má však zkušenosti také z oblasti práva nemovitostí, likvidací a insolvencí. Pro jednoho z klientů zajišťuje spolu s kolegy komplexní právní poradenství při ukončení aktivit významné neziskové organizace s více než 600 členy. Své odborné znalosti a zkušenosti získala při studiu a práci v České republice i v zahraničí.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...