WEBINÁŘ: Dopad koronavirové pandemie na pracovněprávní vztahy

Jak se vypořádat s dopady COVID-19 na přítomnost zaměstnanců v práci a na možnost jim práci přidělovat? Jaká opatření může zaměstnavatel přijmout a na co by neměl zapomenout při revizi pracovněprávní dokumentace? Jak si požádat o státní podporu a jakých chyb se v této souvislosti vyvarovat? Na školení poskytneme základní přehled o pracovněprávních otázkách, zaměříme se na časté chyby a doporučíme praktické postupy.

informace o školení mám zájem o školení
Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14
Generated with Avocode. shape-segment
Generated with Avocode. shape-segment

Informace o školení

Komu je školení určeno?

Pracovníkům neziskových organizací, zejména členům statutárních orgánů, ředitelům, zaměstnancům zabývajícím se personálními otázkami, právníkům

Program

  • Překážky v práci na straně zaměstnance související s koronavirem – dočasná pracovní neschopnost, karanténa, ošetřovné
  • Překážky v práci na straně zaměstnavatele a program Antivirus
  • Nejčastější chyby při podávání žádosti a vyúčtování v rámci programu Antivirus
  • Možná opatření ze strany zaměstnavatele – revize pracovněprávní dokumentace, úprava pracovní doby, úprava mzdy, home-office, dovolená, neplacené volno a další možná opatření

Ukončování pracovního poměru

Přínosy

  • Získáte základní přehled o praktických otázkách pracovního práva a o institutech, které lze využít ne jen v souvislosti s pandemií koronaviru
  • Naučíte se, jak reagovat na nejčastější situace, ke kterým v dnešní době dochází
  • Seznámíte se s nejčastějšími chybami zaměstnavatelů a našimi tipy, jak se jich vyvarovat

Školení klade důraz na praktické problémy a otázky, s nimiž se zaměstnavatelé nejčastěji potýkají

Lektoři školení

Časté dotazy

Může nás na školení přijít více osob z jedné organizace?

Snažíme se dávat prostor širokému spektru organizací. Pokud není řečeno jinak, mohou se jednoho školení zúčastnit maximálně dva zástupci z jedné organizace.

Nepřišlo mi potvrzení o registraci na školení, jak mám postupovat?

Nejdříve zkontrolujte, zda vám potvzení nespadlo do složky spam. Pokud není, ani ve složce spam, ozvěte se nám na csr@kpmg.cz.

Jsem přihlášen/a na školení, ale nemohu se zúčastnit, jak mám postupovat?

Pokud se nemůžete školení zúčastnit, dejte nám o tom co nejdříve vědět. Na uvolněná místa čekají náhradníci, kterým vaše místo rádi nabídneme.

Mám zájem o školení

V současné době toto školení nemá vypsaný termín. Vyplňte níže uvedený formulář a jakmile termín vypíšeme, budeme Vás kontaktovat.

Václav Bělohoubek

Václav Bělohoubek

Legal

Romana Szuťányi

Romana Szuťányi

Legal

Romana poskytuje klientům komplexní právní servis v pracovněprávní oblasti včetně zastupování v soudních a správních řízeních. Specializuje se zejména na přípravu smluvní dokumentace a vnitřních předpisů, nábor a propouštění zaměstnanců včetně vyjednávání o mimosoudním řešení sporů. Má zkušenosti s kolektivním vyjednáváním, pracovněprávní compliance, řešením etických incidentů na pracovišti a ochranou soukromí zaměstnanců. V neposlední řadě poskytuje klientům asistenci v souvislosti vysíláním zaměstnanců do zahraničí a zaměstnáváním cizinců. Pravidelně přednáší pracovní právo pro podnikatelskou sféru ve vzdělávacích agenturách a institutech.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...