Jak na granty a dotace – tipy a triky!

Školení je zaměřeno na projektový cyklus v rámci národních i evropských dotačních /grantových programů. Školení má za cíl seznámit posluchače s tím, jak co nejlépe přistoupit k tvorbě žádosti, jak zvolit správný cíl, na co si dát pozor při psaní projektového záměru, sestavování rozpočtu a jak se vyvarovat běžných chyb při plánování harmonogramu či udržitelnosti projektu.

informace o školení mám zájem o školení
Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14
Generated with Avocode. shape-segment
Generated with Avocode. shape-segment

Informace o školení

Komu je školení určeno?

  • Školení je určeno všem zájemcům z řad neziskového sektoru, které zajímá proces tvorby žádosti do dotačních/grantových programů, chtějí se seznámit s příklady dobré praxe a vyvarovat se nejčastějších chyb.

Přínosy

  • Hlavním přínosem školení pro posluchače je získat přehled o nejčastějších chybách při tvorbě projektového záměru. Posluchači si ze školení odnesou tipy na vyplňování projektové žádosti a zvládnutí celého projektového cyklu.

Lektoři školení

Linda Maršíková

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Časté dotazy

Může nás na školení přijít více osob z jedné organizace?

Snažíme se dávat prostor širokému spektru organizací. Pokud není řečeno jinak, mohou se jednoho školení zúčastnit maximálně dva zástupci z jedné organizace.

Nepřišlo mi potvrzení o registraci na školení, jak mám postupovat?

Nejdříve zkontrolujte, zda vám potvzení nespadlo do složky spam. Pokud není, ani ve složce spam, ozvěte se nám na csr@kpmg.cz.

Jsem přihlášen/a na školení, ale nemohu se zúčastnit, jak mám postupovat?

Pokud se nemůžete školení zúčastnit, dejte nám o tom co nejdříve vědět. Na uvolněná místa čekají náhradníci, kterým vaše místo rádi nabídneme.

Mám zájem o školení

V současné době toto školení nemá vypsaný termín. Vyplňte níže uvedený formulář a jakmile termín vypíšeme, budeme Vás kontaktovat.

Zdeňka Chroustová

Zdeňka Chroustová

Management Consulting

Zdeňka vystudovala Evropská hospodářská studia na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obor Evropská studia a veřejná správa na Metropolitní univerzitě v Praze. Od roku 2016 pracuje jako konzultantka v oddělení Management Consulting, v oblasti CSR působí Zdeňka jako členka komise, která rozhoduje o přidělování zaměstnaneckých grantů. Má více než 6 let zkušeností v oblasti strukturálních a investičních fondů EU a státní správy. Působila v Národním orgánu pro koordinaci na Ministerstvu pro místní rozvoj, kde se věnovala nastavování a koordinaci pravidel pro čerpání dotací, pravidel pro vyhlašování výzev a hodnocení projektů a řízení rizik v rámci strukturálních a investičních fondů EU na národní úrovni.

Tomáš Janeček

Tomáš Janeček

Management Consulting
Potěší mě, když budu moci neziskovému sektoru předat své zkušenosti v oblasti dotačního poradenství, protože právě neziskovky mají velice zajímavé možnosti v čerpání veřejných financí

V KPMG pracuji od listopadu 2018 jako konsultant pro veřejný sektor. Mám kariérní zkušenosti jak ve veřejném sektoru, kde jsem působil na CzechInvestu a MPO, ale také ze soukromého, kde jsem působil jako projektový manažer pro společnost innogy v oddělení inovací. Za svoji kariéru jsem se setkal s mnoha projektovými záměry, takže dokáži předat vhled do projektového managementu ve vztahu k veřejným zdrojům.

Generated with Avocode. shape Fill 1 Fill 4 Fill 6 Fill 8 Fill 10 Fill 12 Fill 14

Mohlo by vás také zajímat...